Destek Masası Programı Avantajları

Bir destek masası programından fazlasını sunan DeskPlus'ın sunduğu bazı avantajlar

DeskPlus çağrı yönetimi yazılımımızın sunduğu bazı avantajlar:

service-icon
Yerli Üretim

Tamamı yerli sermaye ve mühendisler tarafından global standartlarda geliştirilmiş web tabanlı bir uygulama olup mobil desteği de bulunmaktadır.

service-icon
Türkçe ve İngilizce Dil Desteği

Türkçe ve İngilizce standart olmak üzere diğer dillerde program arayüz tanımlarının oluşturabilmesi, Türkçe ve İngilizce sistem desteği.

service-icon
Çoklu Şirket Desteği

Birden fazla firmaya ait çağrıların tek bir platformda ayrı ayrı yönetilebilmesini sağlar. Alt iştirakleri bulunan grup/holdinglerin yanısıra servis sağlayıcıların müşterilerinin çağrılarının yönetilmesi için birebirdir.

service-icon
Kapsamlı SLA Tanımlama

Farklı ihtiyaçlara göre oluşturulabilen esnek SLA tanımları ile firma, lokasyon ve kategori ile müdahale/çözüm süresinin takibi ve yönetilmesi.

iş ortağı yönetimi icon
İş Ortağı Yönetimi (OLA)

Çağrınızın iş ortaklarınız ya da partnerlar tarafından yönetimini sağlayabilir ve tanımladığınız OLA doğrultusunda müdahale ve çözümlerini kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.

service-icon
Çağrı Özelinde Yazışma

Çağrı açan kullanıcı ile ilgili çağrı detayında ek durum bilgisi alabilmek için yardım masası ekibi ile yazışabilmesi.

e-mail ile çağrı oluşturma icon
E-mail İle Çağrı Kaydı Oluşturma

Firmanıza ait olan e-posta adresine gelen maillerin otomatik olarak çağrı kaydı oluşturmasını sağlayın. Böylece e-posta ile açılan çağrı kayıtlarını daha düzenli ve kolay bir şekilde takip edin.

form ile çağrı oluşturma icon
Form İle Çağrı Kaydı Oluşturma

Firmanızın web sitesine eklenecek olan formlardaki bilgilerin otomatik olarak çağrı kaydı oluşturmasını sağlayın. Müşterinizin taleplerini veya sorunları daha hızlı ve etkili bir şekilde yönetin.

problem
Problem

Sıkça tekrarlanan hatalar ve sorunlar nedeniyle kullanıcılar benzer sorunları bildiriyorsa, bu çağrıları aynı problem başlığı altında toplamanız ve çözüm sağladığınızda tüm çağrıların aynı anda çözülmesini sağlamanız mümkündür.

talep yönetimi
Talep Yönetimi

Talep Yönetimi modülünde 3 farklı talep bulunmaktadır: Uygulama talebi, yetki talebi ve envanter talebi. Uygulama talebiyle uygulamaları talep edebilir, yetki talebiyle yetki talep edebilir ve envanter talebiyle envanter ihtiyaçlarınızı belirtebilirsiniz.

check-list-yonetimi
Kontrol Listesi Oluşturma

Kontrol listesi formları oluşturarak belirli görevlerin takibi için teknik ekip ve admine atamalar yapın. Ayrıca bu formları hangi kişiye ve gruba hangi periyotta atayacağınızı kendiniz tanımlayın ve görevlerin takibini düzenli bir şekilde yönetin.

envanter takip icon
Envanter Bilgisi

Envanter bilgisinin takibi ve raporlanabilmesi, çağrı kayıtları ile ilişkilendirilebilmesi.

yardım masası kpi ölçümleme icon
KPI Ölçümleme

Çağrının karşılanması, müdahale edilmesi, çözümü, tekrar açılması parametreleri ile çağrı açan sağlanılan yanıt süresi, hizmet ve teknik personelden memnuniyet değerleri aracılığıyla destek personel ve hizmet kalitesini ölçümleyin.

service-icon
Entegrasyon İle Çağrı Kaydı Oluşturma

Uyarı üreten sistemlerdeki arızalar ile ilgili web servis ile çağrı kaydı oluşturması sağlanmaktadır.

sarf malzeme yönetimi icon
Sarf Malzeme Yönetimi

Çağrı kaydının çözümünde hangi sarf malzeme kullanıldı, sarf depo da ne kadar malzeme kaldı, sarf malzeme birim fiyatı gibi değerlerle sarf malzemelerinizi yönetin.

bilgi bankası icon
Bilgi Bankası

Olası sorunların çözümüne yönelik bilgi bankası oluşturarak, sorunları kullanıcıların kendilerinin çözümlemesini sağlayın.

service-icon
Duyurular

Tüm çalışanlara yönelik sistem içi duyuru/bildirim yayınlanabilmesi ve takvimlendirilmesi.

service-icon
Memnuniyet Ölçümü

Bilgi bankası, çağrı karşılanma kalitesi, hızı ve teknisyen yeterlilik/ilginin ölçümlenmesi.